Amaç

GELECEK HAYALİMİZ
Gücümüzü takım çalışmasından alarak, alanlarında deneyimli tüm çalışma arkadaşlarımız ile birlikte ilkelerimizden, değerlerimizden, hedeflerimizden ödün vermeden, firmamız faaliyetlerini global ölçeğe çıkarmaktır.


STRATEJİLERİMİZ
Farklı üretim noktalarımız ile pazara en yakın noktada olmak, en düşük lojistik maliyetler ile müşteriye ürünlerimizi ulaştırabilmek ham madde üretim bölgelerinden satın almaları doğru maliyetler ile lojistik açıdan en uygun üretim tesisine yönlendirmek, ürün çeşitlendirmesini artırarak, tüketici taleplerinin tamamını karşılayacak ürün gamına sahip olmak Ar-Ge çalışmaları sonucu yeni ürünler oluşturup, marka haline getirmek.


HAYAT AMACIMIZ
Farklı müşteri ihtiyaçlarına uygun sağlıklı ürünler üreterek, rekabette kazanan, sektördeki gelişmeleri takip eden, iletişime açık, iş ahlakından ve kaliteden taviz vermeyen bir firma olarak, sektörde tercih edilen bir iş ortağı olmaktır.


HEDEFLERİMİZ
Dağıtım masraflarını azaltarak maliyetleri düşürmek, Üretim noktalarımızı artırarak, toplam kapasiteyi artırmak, Pazarın tamamına hitap etmek, Endüstriyel ve tüketici pazarının daha verimli segmentlerinde pazar payını artırmak.
Gücümüzü takım çalışmasından alarak, alanlarında deneyimli tüm çalışma arkadaşlarımız ile birlikte ilkelerimizden, değerlerimizden, hedeflerimizden ödün vermeden, firmamızın faaliyetlerini global ölçeğe çıkarmaktadır.

Değerlerimiz

Dürüstlük
Yaptığımız tüm işleri kanun ve kurallara uygun şekilde yürütürüz. Verdiğimiz sözleri her zaman tutarız. Meslek ahlakına, çevremize ve tüm paydaşlarımıza sonsuz bir saygıyla hareket ederiz.
Sorumluluk
Elimizden geleni değil, yapılması gerekeni yaparız. Üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirirken birey olarak, takım olarak, kurum olarak görev ve sorumluluklarımızın bilincinde çalışırız.
Verimlilik
Planlı, disiplinli, sonuç odaklı ve kararlıyız. Koyduğumuz hedeflere ulaşmak için var gücümüzle çalışırız.
Gelişim
Bireysel ve kurumsal olarak her zaman gelişim ve öğrenmeye açığız. Kendimizi, takım arkadaşlarımızı, paydaşlarımızı geliştirmek ve yeni şeyler öğrenmek için çaba harcarız.
Ekip Ruhu
Paylaşımcıyız, ortak akla, iletişime, empatiye, sadakat ve özveriye inanıyoruz.